studio filmowe

kadr


ul. Puławska 61
02- 595 Warszawa

NIP: 5250010516
REGON: 001393875



tel./fax 22 845 49 23
e-mail: studio@kadr.com.pl



Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek
8:00    -    16:00

Filip Bajon


Dyrektor



 

Dariusz Sidor


Z-ca dyrektora



Scenariusze

scenariusze@kadr.com.pl

 

Agnieszka Kierkowska


Kierownik biura

agnieszka.kierkowska@kadr.com.pl

Edyta Krajewska


Produkcja filmowa
Rekonstrukcja filmów
Promocja festiwalowa

edyta.krajewska@kadr.com.pl

 

Barbara Siwa


Licencje na wszystkie pola eksploatacji
Dystrybucja

barbara.siwa@kadr.com.pl

 

Tomasz Hagström


Licencje na pokazy jednorazowe
Licencje na użycie fragmentów
Licencje na fotografie

licencje@kadr.com.pl

Szymon Kalejta


Główny księgowy

szymon.kalejta@kadr.com.pl

tel. 504 437 005

 

Danuta Kujawska
Janina Marzec


Księgowość

tel. 22 845 25 23